Solo przedsiębiorcy Matt Kosmaczewski

Oferta

Solo przedsiębiorcy

Przez ostatnie lata pracowałem jako ekspert marketingowy, dostarczając strategii i rozwiązań, które przekształciły marki osobiste, małe firmy i przyspieszyły ich wzrost. Moje doświadczenie obejmuje zarówno sektor B2C, jak i B2B, a kompetencje obejmują szereg obszarów od marketingu po zarządzanie.

Doświadczenie i wiedza, które zdobyłem, pozwala mi tworzyć skuteczne strategie marketingowe realizujące cele biznesowe. Poprzez przewidywanie zmienności rynkowej i szybkie dostosowywanie się do nowych warunków biznesy klientów są budowane w sposób świadomy, uporządkowany i metodyczny. Klienci są skuteczni, dzięki temu tworzą mocne marki, a ich firmy stają się marketingowo mocne.

Wsparcie

W tych obszarach Ci pomogę

Logo-Matt-Kosmaczewski-oliwka

Opracowanie strategii marketingowej

Logo-Matt-Kosmaczewski-oliwka

Pomoc w tworzeniu skutecznych ofert i strategii sprzedaży

Logo-Matt-Kosmaczewski-oliwka

Budowa skutecznego procesu marketingu i sprzedaży

Logo-Matt-Kosmaczewski-oliwka

Opracowanie komunikacji oraz treści wspierających sprzedaż

Podejście oparte na danych, kreatywność oraz zdolność do budowania i utrzymania relacji z klientami są kluczowymi elementami mojego sukcesu jako eksperta marketingowego. Wierzę, że każda firma ma unikalną historię do opowiedzenia — moim zadaniem jest pomóc im to zrobić w sposób, który zwraca uwagę, angażuje i przekształca potencjalnych klientów w lojalnych.

Wsparcie

Wyzwania, z jakimi się mierzysz

Kiedy pracuję z solo przedsiębiorcami nad rozwojem ich biznesu — głównie w obszarach marketingu, zarządzania i sprzedaży, to często adresują mi takie problemy:

5

Brak procesów w firmie i systemu zarządzania

5

Marka nie wyróżnia się na tle konkurencji - jest nijaka i pomijana przez klientów

5

Trudności z pozyskaniem, zatrzymaniem klienta oraz powtarzalnością sprzedaży

5

Przytłoczenie obowiązkami - zawodowymi i prywatnymi

5

Słaby rozwój firmy i bycie w niej pracownikiem

5

Chaotycznie prowadzony marketing i kampanie marketingowe

5

Paraliż decyzyjny i obciążenie mentalne - nie wiesz od czego zacząć

5

Tak naprawdę nie wiadomo jak robić marketing, aby realnie dostarczał odpowiednich klientów

5

Jedyny strategia skutecznej sprzedaży to niska cena - trudno przekonać klienta aby zapłacił więcej

5

Trudności w komunikacji wartości do grupy docelowej

5

Nieskuteczne wykorzystanie mediów społecznościowych do realizacji celów biznesowych

Większość klientów, jak z nimi rozmawiam, to nie wie, od czego ma zacząć. Chcą mieć pokładany biznes, działać świadomie, metodycznie i skalować swoją firmę rok do roku przez kolejne lata. Rozwiązaniem jest opracowanie skutecznej strategii.  

Współpraca

Zobacz jak współpracuję z przedsiębiorcami

Moją mocną stroną jest wiedza z zakresu marketingu, zarządzania, technologii oraz procesu sprzedaży. Dlatego tworzę skuteczne strategie marek, które realizują cele biznesowe. Tobie również pomogę! Poniżej znajdziesz obszary i modele pracy.

Konsultacje marketingowe Matt Kosmaczewski

Konsultacje marketingowe

Pomogę Ci zweryfikować twój pomysł i pozbyć się wątpliwości. Konsultacje pozwalają Ci oszczędzić czas i pieniądze. Zyskasz pewność co do dalszych działań i dowiesz się jak rozwijać swój biznes krok po kroku. Planowane działania marketingowe będą skuteczniejsze, bo wyeliminujesz błędy.

Doradztwo w marketingu B2B Matt Kosmaczewski

Doradztwo w marketingu B2B

Pomagam stworzyć skuteczne strategie marketingowe, które realizują cele biznesowe. Specyfika i wyjątkowość firm B2B sprawia, że do marketingu trzeba podejść strategicznie. Wykorzystując zasoby firmy, aktualne trendy i wiedzę buduję przewagę konkurencyjną firmy i wspieram jej wzrost.

Doradztwo w marketingu B2C Matt Kosmaczewski

Doradztwo w marketingu B2C

Wykorzystując swoje doświadczenie w marketingu i tworzeniu strategii marek, pomogę Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe. Pozbędziesz się ryzyka związanego z brakiem wiedzy mi. in. o pozyskiwaniu nowych klientów, tworzeniu buyer person, procesach marketingowych i komunikacji.

Mentoring dla przedsiębiorców Matt Kosmaczewski

Mentoring dla przedsiębiorców

Ten rodzaj usługi pomoże Ci wejść na wyższy poziom marketingu i zbudować macną markę, która realizuje cele biznesowe. Stworzysz skuteczną strategię swojej marki, procesy marketingowe i sprzedażowe. Dzięki temu rozwiniesz swój biznes i zyskasz przewagę konkurencyjną na rynku.

Doradztwo sprzedaży w B2B Matt Kosmaczewski

Doradztwo w sprzedaży B2B

Wspieram rozwój sprzedaży w sposób procesowy, który działa ramię w ramię z marketingiem. Pomagam zidentyfikować obszary, które mogą być usprawnione, opracowuje strategiczne rozwiązania, które poprawią skuteczność w sprzedaży. Wykorzystuję trendy i najlepsze praktykami w branży.

Doradztwo sprzedaży w B2C Matt Kosmaczewski

Doradztwo w sprzedaży B2C

Wykorzystując swoją wiedzę w tworzeniu procesu sprzedaży, wspieram w opracowaniu strategii sprzedażowej i wdrożeniu jej do rzeczywistości. Pokazuje podejście strategiczne i procesowe, jak wprowadzać zmiany, analizować działania i usprawniać proces, aby sprzedaż była efektywna. 

Content Marketing Matt Kosmczewski

Content marketing

Pomogę Ci zaprojektować i wdrożyć treści, które będą wspierały marketing i sprzedaż, co sprawi, że Twój biznes będzie dobrze się rozwijał. Dzięki opracowaniu strategii komunikacji stworzysz przewagę konkurencyjną, zdobędziesz rynek, zwiększysz sprzedaż i wartość marki.

Warsztaty strategiczne Matt Kosmaczewski

Warsztaty strategiczne

Razem z Tobą opracuję strategię marki. Przepracujemy założenia strategiczne, obierzemy kierunki rozwoju, stworzymy dobrą komunikację i narrację, która będzie dopasowana do sprecyzowanej grupy docelowej. Dzięki temu zyskasz przewagę na rynku.

Szkolenie strategia marki Matt Kosmaczewski

Szkolenie strategia mocnej marki

Szkolę z procesu budowania mocnej marki, opracowania strategii, zarządzania, tworzenia procesów, dobierania odpowiedniej komunikacji i wykorzystania technologi. Szkolenie zawsze dopasowane jest do ciebie. Dzięki niemu twoja marka zwiększy swoją wartość.

Matt Kosmaczewski konsultacja

Porozmawiajmy

Rozwiń skutecznie swoją firmę

Podczas 15-minutowego spotkania omówimy wstępne koncepcje rozwiązania wyzwania, z którym aktualnie się zmagasz.

Te marki mi zaufały

Dołącz do ich grona

Klinika Rehabilitacji Rosmed
Body Work - Centrum Ruchu i Terapii
Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+
36MINUT
Oscar Rak

Razem z Mattem przeszłam przez drogę uporządkowania mojej marki pod kątem strategicznym i marketingowym. Odkryłam nowe możliwości i horyzonty.

Dziękuję Ci Matt za ten czas. Za to, że ani przez chwilę nie wątpiłeś i pchałeś mnie w trudnych momentach do przodu.

Agnieszka Piekarska

CEO Maluje Marki

Z Mattem współpracuje od ponad roku, bo jest przede wszystkim dobrym strategiem – co w sporcie i biznesie jest niezwykle ważne. Współpraca z Mattem w trakcie x lockdownów totalnie przeorganizowała i usystematyzowała moje procesy biznesowe.

Martyna Gawrońska

CEO 36 MINUT Września, Dietetyk

Z Mateuszem współpracowałam i współpracuję konsultując wdrażane przeze mnie rozwiązania biznesowe oraz strategiczne. Mam do niego pełne zaufanie, za każdym razem mogę liczyć na feedback lub spojrzenie z innej perspektywy!

Jest genialnym specjalista z doświadczeniem oraz dojrzałym podejściem do biznesu. Śmiało mogę polecić współpracę!

Anna Nowacka

CEO Manager w pracy

Kontakt

Napisz

Wystarczy, że teraz wypełnisz ten formularz i w ciągu 24h skontaktuję się z Tobą. W trakcie krótkiej 15-minutowej rozmowy omówimy, jak mogę pomóc Ci w budowaniu marki realizującej cele biznesowe.

Zgoda

Kontakt Matt Kosmaczewski