Oferta

Opracuję Twoją indywidualną strategię i plan gry

Przez ostatnie lata pracowałem jako ekspert marketingowy, koncentrowałem się na rozwijaniu i implementowaniu strategii marketingowych, które przyczyniły się do transformacji i wzrostu marek. Moja prace obejmowały zarówno marketing B2C, jak i B2B, z szerokim zakresem kompetencji od tworzenia strategii po zarządzanie marką i wspieranie procesu sprzedaży.

Doświadczenie i wiedza, które zdobyłem, pozwala mi na zrozumienie dynamiki rynkowej i szybkie dostosowywanie się do nowych warunków. Podchodząc do marketingu z perspektywy opartej na danych, a jednocześnie zachowując kreatywność, biznesy klientów są budowane w sposób świadomy, uporządkowany i metodyczny. Klienci są skuteczni, dzięki temu tworzą mocne marki, a ich firmy stają się marketingowo mocne.

Oferta

W tych obszarach Ci pomogę

Konsultacje marketingowe Matt Kosmaczewski

Konsultacje marketingowe

Pomogę Ci zweryfikować twój pomysł i pozbyć się wątpliwości. Konsultacje pozwalają Ci oszczędzić czas i pieniądze. Zyskasz pewność co do dalszych działań i dowiesz się jak rozwijać swój biznes krok po kroku. Planowane działania marketingowe będą skuteczniejsze, bo wyeliminujesz błędy.

Doradztwo w marketingu B2B Matt Kosmaczewski

Doradztwo w marketingu B2B

Pomagam stworzyć skuteczne strategie marketingowe, które realizują cele biznesowe. Specyfika i wyjątkowość firm B2B sprawia, że do marketingu trzeba podejść strategicznie. Wykorzystując zasoby firmy, aktualne trendy i wiedzę buduję przewagę konkurencyjną firmy i wspieram jej wzrost.

Doradztwo w marketingu B2C Matt Kosmaczewski

Doradztwo w marketingu B2C

Wykorzystując swoje doświadczenie w marketingu i tworzeniu strategii marek, pomogę Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe. Pozbędziesz się ryzyka związanego z brakiem wiedzy mi. in. o pozyskiwaniu nowych klientów, tworzeniu buyer person, procesach marketingowych i komunikacji.

Mentoring dla przedsiębiorców Matt Kosmaczewski

Mentoring dla przedsiębiorców

Ten rodzaj usługi pomoże Ci wejść na wyższy poziom marketingu i zbudować macną markę, która realizuje cele biznesowe. Stworzysz skuteczną strategię swojej marki, procesy marketingowe i sprzedażowe. Dzięki temu rozwiniesz swój biznes i zyskasz przewagę konkurencyjną na rynku.

Doradztwo sprzedaży w B2B Matt Kosmaczewski

Doradztwo w sprzedaży B2B

Wspieram rozwój sprzedaży w sposób procesowy, który działa ramię w ramię z marketingiem. Pomagam zidentyfikować obszary, które mogą być usprawnione, opracowuje strategiczne rozwiązania, które poprawią skuteczność w sprzedaży. Wykorzystuję trendy i najlepsze praktykami w branży.

Doradztwo sprzedaży w B2C Matt Kosmaczewski

Doradztwo w sprzedaży B2C

Wykorzystując swoją wiedzę w tworzeniu procesu sprzedaży, wspieram w opracowaniu strategii sprzedażowej i wdrożeniu jej do rzeczywistości. Pokazuje podejście strategiczne i procesowe, jak wprowadzać zmiany, analizować działania i usprawniać proces, aby sprzedaż była efektywna. 

Content Marketing Matt Kosmczewski

Content marketing

Pomogę Ci zaprojektować i wdrożyć treści, które będą wspierały marketing i sprzedaż, co sprawi, że Twój biznes będzie dobrze się rozwijał. Dzięki opracowaniu strategii komunikacji stworzysz przewagę konkurencyjną, zdobędziesz rynek, zwiększysz sprzedaż i wartość marki.

Warsztaty strategiczne Matt Kosmaczewski

Warsztaty strategiczne

Razem z Tobą opracuję strategię marki. Przepracujemy założenia strategiczne, obierzemy kierunki rozwoju, stworzymy dobrą komunikację i narrację, która będzie dopasowana do sprecyzowanej grupy docelowej. Dzięki temu zyskasz przewagę na rynku.

Szkolenie strategia marki Matt Kosmaczewski

Szkolenie strategia mocnej marki

Szkolę z procesu budowania mocnej marki, opracowania strategii, zarządzania, tworzenia procesów, dobierania odpowiedniej komunikacji i wykorzystania technologi. Szkolenie zawsze dopasowane jest do ciebie. Dzięki niemu twoja marka zwiększy swoją wartość.

Te marki mi zaufały

Dołącz do ich grona

Klinika Rehabilitacji Rosmed
Body Work - Centrum Ruchu i Terapii
Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+
36MINUT
Oscar Rak

Razem z Mattem przeszłam przez drogę uporządkowania mojej marki pod kątem strategicznym i marketingowym.

W pewnym momencie poczułam, że pomysły i koncepcje, które mam nie mogą znaleźć sobie miejsca. Wiedziałam, że moje działania dotychczas były chaotyczne, a tego nie lubię.

Dlatego ze świadomością, że potrzebuję strategii zgłosiłam się do Mateusza i to była bardzo dobra decyzja.

Działo się wiele, czas był mocno intensywny, ale było warto. W końcu ktoś pomógł mi etapami przejść do określonego celu. Każde Nasze spotkanie było owocne.

Moja głowa od analizowania i myślenia bolała nie raz i nie dwa. A tak naprawdę to te budowanie fundamentów mojej marki wiązało się z głębokim poznawaniem samej siebie – swoich mocnych i słabych stron.

Odkryłam nowe możliwości i horyzonty.

Dziękuję Ci Matt za ten czas. Za to, że ani przez chwilę nie wątpiłeś i pchałeś mnie w trudnych momentach do przodu 🙂

Agnieszka Piekarska

CEO Maluje Marki

Mateusz Kosmaczewski to przede wszystkim fantastyczna osobowość, człowiek z otwartą głową, zawsze gotowy dać Ci wsparcie jako Trener Przygotowania Motorycznego w sporcie i pomoc w tworzeniu materiałów marketingowych.

Jako Klinika Rehabilitacji Rosmed współpracowaliśmy z Mateusz Kosmaczewski w zakresie treningów i tworzenia materiałów marketingowych ponad rok.

Michał Rościszewski

CEO Klinika Rehabilitacji Rosmed

Z Mattem współpracuje od ponad roku, bo jest przede wszystkim dobrym strategiem – co w sporcie i biznesie jest niezwykle ważne. Współpraca z Mattem w trakcie x lockdownów totalnie przeorganizowała i usystematyzowała moje procesy biznesowe.

Martyna Gawrońska

CEO 36 MINUT Września, Dietetyk

Mateusz pomaga mi od około dwóch miesięcy ułożyć strategię marketingową dla wprowadzenia nowej firmy na rynek. Działam w branży B2B i Mateusz dokładnie kieruje mnie w tym, co mam robić. Dzięki niemu przestałem się miotać i wiem, czym muszę się zajmować. Wiele się nauczyłem dzięki współpracy z Mateuszem i cieszę się, że wystartował swój kanał. Praca z Mateuszem oznacza z jednej strony wysiłek, co wydaje się niefajne, ale z drugiej strony w dłuższej perspektywie czasu dużo mniej stresu i obaw. Wiem, że moja firma podąża w dobrym kierunku i z perspektywy czasu widzę, że wszystko zaczyna być lepiej zorganizowane. Mateusz daje konkretne porady. Piszę to, ponieważ jestem mu naprawdę wdzięczny za pomoc.

Łukasz Pasek

Requirements Engineer

Bezpłatna konsultacja

Rozwiej swoje wątpliwości

Rozwiej swoje wątpliwości Matt Kosmaczewski